Jak umieścić kod SeoPilot.pl?
Możesz zainstalować kod samodzielnie, postepując zgodnie z instrukcją - jest to bardzo łatwe i nie wymaga zaawansowanych zdolności w programowaniu. W tym celu kliknij w «Zainstaluj kod boksu reklamowego» i zostaniesz automatycznie przeniesiony do interfejsu konfiguracji kodu. Tutaj możecie wybrać format boksu reklamowego (poziomy lub pionowy) i ustawić jego gamę kolorystyczną, odpowiadającą stylowi Twojego serwisu. W przyszłości bez problemu będziesz mógł zmieniać te ustawienia w zależności od swoich preferencji.
Po wybraniu ustawień wyglądu, trzeba zainstalować kod naszego Systemu w Twoim serwisie. Aby to zrobić kliknij na «koło zębate» obok dodanego witryny internetowego, na dole strony, następnie kliknij «Rozwiń» pojawią sie instrukcje instalcji kodu. Wybierz odpowiednią i postępuj zgodnią z nią.

Jeżeli mimo wszystko pojawiły się jakiekolwiek trudności – możecie powierzyć instalację kodu naszym specjalistom. W tym celu trzeba kliknąć na «Powierz instalację kodu naszym specjalistom» i wypełnić formularz.

Menedżer ds. Obsługi Klienta

seo pilot

Telefon :

48 (22) 397 16 05

seopilot.pl

Sprawy techniczne

support@seopilot.pl

http://seopilot.pl

Wpłat i wypłatY

finanse@seopilot.pl